JaamTravel - wycieczki dla przedszkoli

Biuro podróży z dziesięcioletnim doświadczeniem Do specjalności biura podróży Jaamtravel.pl należą propozycje dla najmłodszych, takie jak wycieczki dla przedszkoli i szkół czy też wyjazdy rodzinne, jednak to tylko część rozległej oferty. Biuro ma swoją siedzibę w Krępie koło Zalesia Górnego, niedaleko Warszawy i w otoczeniu, które wykorzystywane jest agroturystycznie w ramach Wioski „Pod Kogutem”. Długotrwała działalność w branży turystycznej sprawia, że Jaamtravel.pl posiada gotowe odpowiedzi na różne potrzeby klientów, czy to chcą oni odpocząć na śródziemnomorskiej plaży przy słodkim nieróbstwie, czy też chcą zorganizować specjalny wyjazd dla pracowników, czy znowu interesują ich wycieczki dla przedszkoli i szkół podstawowych.

JaamTravel.pl
Długa 8